Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladás láz nélkül?

Tüdőgyulladás láz nélkül?

Figyelt kérdés
2 napja nagyon köhögök, fáj és szúr a hátam, a felköhögött váladék erősen zöld színű. De nincs lázam, sem hőemelkedésem, kicsit erőtlenebb vagyok, mint máskor, de más bajom ezeken kívül nincsen. Ez mi lehet? Tüdőgyulladás láz nélkül? Mit tegyek, hogy jobban legyek?

2016. febr. 6. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
El kell menni dokihoz, ha meghallgat abból lehet hallani ha tüdőgyulladás, vagy kér egy mellkas rtg-t. Lehet láz nélkül is. Ha zöldes a váladék az nem jó, akkor gyulladás van.
2016. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Orvoshoz csak hétfőn tudok menni sajnos. Addig mit tudnék tenni, hogy jobban legyek?
2016. febr. 6. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Köptető, de estére ne, ACC....de antibiotikum kellene....orvosi ügyelet is van.
2016. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ügyeletet ha lehet kihagynám... Az antibiotikumot szeretném elkerülni, mert december vége óta ez lenne a 3. antibiotikum-kúrám :(
2016. febr. 6. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor kell tenyésztés h mi lehet a gond, mellkas rtg. és akkor célzott antibiotikum.... Vagy alakultál már valamerre?
2016. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, de semmi értelme nem volt, meg se vizsgált, csak felírt egy köhögéscsillapítót, pedig a köhögésem hurutos...
2016. febr. 9. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2023. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége?
2023. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!