Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg vagyok bedugult a fülem...

Beteg vagyok bedugult a fülem féltem hogy begyullad vagy valami ezért cseppentettem most fáj?

Figyelt kérdés
beteg vagyok azt mondta az orvos at üreg gyulladásom van ls szedjek egy hétig minden nap 2 gyógyszert hát ez már 3 napja volt és nem keztem el mert úgy gondolom csak jobban megfáztam és hát picikét minden nap jobban is lettem de ma reggel bedugult a fülem és mondtam anyámnak ő pedig mondta hogy nehogy begyulladjon cseppent bele... cseppentet bele 4 et mindegyik oldalba és hát nem volt kellemes érzés de már több órája volt ez és az eggyik fülem még mindig fáj de idáig nem fájt csak most a cseppentés óta ... de nagyon... vaggyis lehet csak beképzelem nem tudom de szerintem nahgyon fáj... nem tudom hogy csak bele fáradtam e abba hogy picit fáj és jobban érzem mert elfráadtam de úgy érzem hogy nagyon...
2016. febr. 6. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen gyulladás? Arcüreg? Miért nem szeded az antibiotikumot???? Gondolom most ráhúzodott a füledre a gyulladás. Menj orvoshoz, és szedd amit felír!
2016. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha arcüreggyulladásod van, akkor azonnal kezdd el szedni a felírt gyógyszert, és ne cseppentgess a füledbe, inkább az orrodba Novorin orrcseppet, és holnap menj el a fülészetre.
2016. febr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!