Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez kenyszerbetegseg? Vagy...

Ez kenyszerbetegseg? Vagy babona? Vagy mi? Teljesen kesz vagyok idegileg.

Figyelt kérdés
Nem eleg hogy nagyon sokat kell tanulni,ronda,dagadtnak erzem magam meg ez is mar vagy 2 eve. Egesz nap olyanon jar az eszem h meg fog halni valamelyik csalad tagom meg ilyen baleset,olyan baleset.. A masik meg az h egesz napom azzal telik el h mindent akarmit leteszek az aszatalra vagy valahovav4szer fel-le kell emelnem, mert azt erzem h valami rossz fog tortenni. Vagy az asztalon nem merem vegighuzni a poharat mert akkor is rossz erzest erzek. Meg a szerkeny ajtot is 4szer ki-be nyitogatom. Es annyira utalom mikor valami kosz van a szobamban. Mindig akkor vagyok nyigodt ha minden a helyen van. Masfel honapja leltem ra h mi az a kenyszerbetegseg,de nem nagyon tudok eligazodni rajta, hogy ez is bele tartozik e? Kerlek segitsetek.
2016. febr. 7. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

"egesz napom azzal telik el h mindent akarmit leteszek az aszatalra vagy valahovav4szer fel-le kell emelnem, mert azt erzem h valami rossz fog tortenni."


Igen, ez utalhat kényszerbetegségre. Nem maga a rendezgetés, az ismétlés, hanem a félelem, hogy ha nem csinálod meg, valami baj lesz.

Az, hogy nem megy a tanulás, kövérnek és butának érzed magad, nem biztos, hogy összefügg ezzel. Fordulj szakemberhez.

2016. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen ez kényszerbetegség..

Egy cipőben járunk de nekem már durvábbak elő jönnek :(

Ha gondolod írj privát üzenetet.. .

Voltam vele kórházban is. Hátha segizthrten

2016. márc. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl olyanok vannak mar hogy a hev tollunk kb 15-20 perc.. nekem 40-50 perc ..... mertztttt mire mindent megfogok meg megszamolok az uton. Neg visszafordulok stb. Meg tegnap az volt furdesnel h borotvaval huzzam le az anyajegyem mert kulonben baj lesz.. meg naponta cserelek agynemut. Mosogatasnal mindent ketszer mosok el. Visszafele is elolvasok mindent.tonkre teszi az eletem ez az egesz. Lefaradok tolle. Nem birom. Ey mikor leszoktatom magam egy dologrol. Jon egy ujjabb
2016. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismerős amiket írtatok.. Nekem is egyre több jön elő.. 5szor hatra nezek az utcan, es muszaj, ha hulyenek neznek, akkor is..
2016. márc. 25. 20:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont orvoshoz nem akarok menni, mert pont olyan szakra jelentkeztem ahova fontos, hogy ne legyenek ilyen betegsegeim.
2016. márc. 25. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!