Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háziorvos írhat fel nekem...

Háziorvos írhat fel nekem szorongásos pánikrohamos betegségre gyógyszert? 17/L

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 17:10
 1/4 szamo77db ***** válasza:
Szerintem ezek annyira komoly, kemény gyógyszerek, hogy csak pszichiáter írhatja fel.
2016. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj pszichiéterhez. A háziorvos ugyan írhat fel Xanaxot (Frontint), amitől elmúlnak a tünetek, de ez csak tüneti kezelés, ráadásul rászoksz a gyógyszerre és nehéz lesz leállni róla. A pszichiáter viszont kifejezetten erre való gyógyszert ír fel, más terápiákkal is kiegészíti, és eljuthatsz odáig, hogy már nem kell semmilyen gyógyszer.
2016. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak anyukámnak nem merek erről beszélni, az apukám pedig külföldön dolgozik. És így most kicsit meg vagyunk szorulva, nem sok mindenre telik...és egy pszichiáter elég drága, ha jól tudom, es errefelé nincs is "jobb féle", csak masfél órányira, Budapesten...
2016. jan. 21. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáter is rendel TB alapon, azt viszont tudnod kell, ha gondban vagytok anyagilag, hogy ha szakorvos (pszichiáter) a gyógyszert, akkor lényegesen olcsóbb, mintha a háziorvos.
2016. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!