Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vakbélgyulladás?

Ez lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

Pár honapja jobb oldalt szurkál a hasam..nyomó érzést érzek. Most pár napja a bal oldalamon is fájt szurkált.ma is. és jobb oldalt köldöktől jobbra 4cmre fáj ha meg nyomom..és egyébként is fáj de néha el múlik aztán újra szuró érzés.egyéb tünetem nincs.vagy esetleg petefészek gyulladás?

15/l.



2016. febr. 8. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A vakbelgyulladas nem igazan tart honapokig... Tehat kizart , hogy az legyen, mivel az egy gyors lefolyasu dolog. Hirtelen jon, gyorsan fokozodik es romlik az ember allapota. Es rettenetes fajdalommal jar.

Menstrualsz mar? Lehet inkabb azzal van osszefuggesben.

2016. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a 4.éve már hogy menstruálok. Tavaly szeptember óta viszont nagyon nehezen viselem..erős görcseim vannak nagyon..napokig.1 héttel menses előtt..le hangolt vagyok mell derék fájás is pluszba.petefészkem is fáj mikor peteérésem van.
2016. febr. 9. 16:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Múlt hét pénteken jött meg..de olyan erős görcseim voltak hogy a sírás kergetett. 2 szem gyógyszer kellet egyszerre hogy csillapodjon. Általában 30-33napra jön meg. 6-7napig tart.
2016. febr. 9. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor voltál nőgyógyásznál utoljára?

Lehet petefèszek cisztád van és az okozza ezeket a panaszokat...

2016. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok még soha sem voltam.
2016. febr. 10. 06:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha már nem vagy szűz, akkor menj el, hogy kizárhasd a cisztát.

Ha szűz vagy akkor alhasi ultrahangon is van , hogy ki tudják mutatni, nekem ott derült ki , hogy van egy 3x4 cm es petefészek cisztàm, azután mentem nődokihoz vele. Érdemes kivizsgáltatni, mert tudnak kellemetlenséget okozni.

2016. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!