Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igy lehetek AIDS-es/HIV...

Igy lehetek AIDS-es/HIV fertozott?

Figyelt kérdés
Ma talalkoztam az utcan egy meleg ismerosommel es kezet fogtunk csak. En ezutan haza buszoztam, es elfelejtettem kezet mosni mikor haza ertem, es utana kivertem. Na most ezek alapjan megfertozodhettem vagy nem??!

2016. febr. 10. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem. A HIV vírus levegőbe elpusztul.
2016. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Még akkor se ha kezmosas nelkul otthon utana kivertem?
2016. febr. 10. 17:45
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ugye ez csak valami vicc? Egy, attól hogy valaki meleg nem biztos hogy aidses, ugyan akkora esélyed van heterótol elkapni. kettő, vér és nyál útján terjed, tehát esélytelen. Ennyi erővel az emberek 80%-a fertőzött lenne már mert elkapták volna tömegközlekedésen vagy munka közben...
2016. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Levegőben csak néhány másodpercig marad életben a HIV vírus.
2016. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Ez a vírus nagyon sérülékeny, egyáltalán nem marad meg más közegben csak a nyálkahártyák repedésein át tud fertőzni és csak akkor ha mindkét fél nyálkahártyái (nemi szerv, száj belseje) érintkeznek egy időben.
2016. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de mondjuk elég igényes lehetsz,ha az egész napos kilincs,busz kapaszkodó,kulázás,...után nem mosol kezet hazaérkezéskor.
2016. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Te kis butus... Mindenki tudja hogy csak akkor fertőzhet meg az AIDS ha egykerekűn biciklizve az örömódát fütyülve fejen állsz miközben 2 meleg ismerősöd énekli kánonban...
2016. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egyszeruen csak elfelejtettem... Neha megesik velem..
2016. febr. 10. 17:51
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért ennyire hülyének lenni már veszélyes...


Nem ,ha nem ténylegesen AIDS/HIV fertőzött.


Az AIDS/HIV nem csak nemi úton terjed és azon belül sem csak homoszexuálisok ,vagy biszexuálisok között ,heteroszexuálisok között is lehet ,-sajnos-.


De ajánlatos mindig kezet mosni -BÁRHOL VAGY ÉS BÁRMIT CSINÁLSZ-.


Üdv!

2016. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*Nem kivéve ,ha ténylegesen AIDS/HIV fertőzött.
2016. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!