Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a fejem. Tobbi lent ....

Barthafanni kérdése:

Fáj a fejem. Tobbi lent . Surgos (? )

Figyelt kérdés
Neg van a mensim és jobb oldalon a fejtetomon faj a fejem vettem be algopiribt de nem hatott. Miert nem? Ilyenkor szokott fajni? Mikor mulikel es mit tegyek h elmuljon? Koszonom.

2016. febr. 15. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor mindig migrénes fejfájásom van, ami olyan, mint, amit írsz és két napig szokott fájni és semmi nem használ. Remélem neked jobb lesz, de nekem sajnos nem szokott hatni a gyógyszer..:(
2016. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tegnap kettős front volt. nekem nem fájt. pedig kényes vagyok én is. mensi előtt szokott egy napig., de alglo-flex forte--tól elmúlik. mostanában esetledg nem agyaltál valamin, streesszeltél, kattogott valami problémán az agyad? ilyen kor kimegy a relé az agyban, víz, ödéma lesz benne, ami nyomja az agyat, ezért fáj. a gyógyszer az lehajtja onnan a vizet. az algopirin az ma már kevés hatóanyaggal rendelkezik, nekem sem jó. ilyenkor más gondolkodás kell, el hessegetni a gondolatokból a probémákat, és megszűnik a fejfájás. ez egyszerű biologika. én még szoktam bekötni a fejem olyankor rézlepedővel is. attól is elmúlik, mivel visszaveri a hőt a rézbevonat.
2016. febr. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!