Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma 37,5 fokos hőemelkedésem...

Évi1128 kérdése:

Ma 37,5 fokos hőemelkedésem volt ez ment feljebb és lejjebb is. Nem érzem magam túl jól, de nem vagyok nagyon rosszul sem. Fáj a torkom és a fejem. Szerintetek holnap menjek suliba vagy inkább maradjak itthon?

Figyelt kérdés
Légyszi gyorsan!
2016. febr. 14. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon:)
2016. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok híve annak, hogy küldjük betegen is iskolába a gyereket, addig, amíg össze nem esik a láztól. Hőemelkedésed van, gyenge vagy, biztosan bujkál benned valami. Hacsak nincs valami életbevágóan fontos témazáró, amit muszáj lenne megírni (gondolom nincs így félév elején), akkor maradj otthon. Mézes tea, pihenés, ágyban fekvés, sok-sok alvás, és ha jobban leszel, szerdán már mehetsz suliba.
2016. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvos.
2016. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind a kettőtöknek a válaszát , és köszi a jó tanácsokat.
2016. febr. 14. 19:49
 5/7 A kérdező kommentje:
3. válszoló szerinted komolyan elmenjek orvoshoz?
2016. febr. 14. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár nem a 3-as válaszoló vagyok, hanem a 2., elmondom neked, hogy ezzel az orvos sem tud mit csinálni. C-vitamin, fájdalomcsillapító a torkodra, valami szopogatós cukorka, és ennyi. Ha nem köhögsz, nem vagy lázas, ő se fog tudni többet mondani. Egy valamiért kellhet hozzá elmenni, és az az orvosi igazolás a suliba.
2016. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 2. válaszoló , és bocsi , hogy ritkán írok , de még csak most regisztráltam , és van egy ilyen hülye szabály , hogy 5 percenként tudod csak írni.
2016. febr. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!