Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyajegyek? Mitől lett hirtele...

Anyajegyek? Mitől lett hirtelen ennyi új?

Figyelt kérdés
Eddig is renget anyajegyem volt/van. Ma vettem észre fürdés után,hogy az utóbbi hetekben ( kb 3 hónap alatt ) legalább 50-60 db új anyajegyem lett. Sok-sok icipici de sötét színű,sima felszínű,tehát amúgy nem tapintható. Legtöbb párosával egymáshoz nagyon közel,főleg a combomon,hasamon,felső karomon,arcomon. Nyáron napoztam párszor de nem estem túlzásban ( erős faktorú krémet használok alapból is ) mivel rettentően könnyen barnulok. Nem voltam szoláriumban sem. Mitől jöhettek elő,lettek láthatóak ? Forduljak orvoshoz ?

2016. febr. 16. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, azonnal orvos.
2016. febr. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mindenképpen orvos!!!!

nekem akkor lett hirtelen sok, amikor erős gyógyszert szedtem. amikor a máj nem tudja ellátni a méregtelenítő funkcióját, mert nagyon fáradt, akkor lesznek.

2016. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Hany eves vagy?

Az anyajegyek eletunk vegeig johetnek rank. Szerintem nem kell orvoshoz szaladni, foleg, ha nem kidudorodnak es szabalyos az alakuk.

Nekem is rengeteg uj van. En olyan helyen lakom (kulfoldon) ahol sokat sut a nap, az is tud anyajegyeket csinalni, de ettol fuggetlenul ahogy az orrunk es a fulunk is eletunk vegeig nohet, sajna ugyanigy anyajegyeink is megsokasodhatnak ...

2016. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok. Gyógyszert nem szedek. Elvileg egészséges vagyok. Ma kértem időpontot a bőrgyógyászatra. Vicc az egész mert április 8-ra volt hely. Egy magán dokival lehet jobban járnék.Kicsit aggasztó mert valóban mindig jönnek elő újabbak de az utóbbi pár hónapban extrém mennyiségben lettek...Aztán lehet,hogy a nyári nap mostanra hozta élő... Köszönöm a segítséget :)
2016. febr. 16. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült végül miért lett annyi anyajegyed hirtelen?

Nálam most ugyanez van...

2022. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kiderult az oka?
2023. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!