Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most mitévő legyek?

Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 1 hete Ciprinolt kellett szednem, vasárnap ért véget a gyógyszerszedésem. (Baktérium és fehérvérsejt volt a vizeletemben)

Tegnap óta nagyon rosszul vagyok.

Fáj a fejem, a torkom, a fülem.. Szerintem lázam is volt, bár ezt nem tudom bizonyítani.

Tegnap annyira fájt a derekam, hogy már sírtam, alig tudtam lépcsőzni, borzasztó volt. Ha ültem, akkor csak fokozódott a fájdalom.

Ma felkeltem, reggel semmi bajom nem volt, ám rá 1 órára, megint elkezdett fájni a derekam.

Persze nem elég ez, ma már 5-ször voltam székelni az elmúlt egy órában, már lassan pisilek a végbélnyílásból is.


Mit tegyek szerintetek? Mi lehet ez?

Nem tudom, hogy most holnap elmenjek-e a háziorvosomhoz vagy ez csak egy kis vírusfertőzés-e és majd magától helyrejön.


Előre is köszönöm a válaszokat!


21/L



2016. febr. 17. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék a házidokihoz, biztos ami biztos alapon.
2016. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!