Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitévő legyek? Szeretkezés...

Mitévő legyek? Szeretkezés után (valószínűleg gomba fertőzésem lett) a többi lent

Figyelt kérdés
A fityma alatt tehát a makkon nagyon minimális piros foltok/pötyök vannak illetve sárgás váladék. Canesten krémmel kenegetem barátnőm a kúp változatát használja (canesten kombi) a kérdésem arra irányulna hogy mivel lehetne kenni kezelni? Mert eléggé ki is van száradva az egészz makk rész illetve a fityma pereme is :( köszönöm a válaszokat

2015. aug. 11. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvos szót hallottad már?
2015. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nyilván..de valahogy kizárnám (még) addig míg nem muszáj nem vonnám bele nem szívesen mutogatja valaki a micsodáját random embereknek...a kérdés amúgy se erre irányul


Mellesleg Te azt hogy kérdésre kérdésel válaszolni? ....

2015. aug. 11. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz! meg a csaj is!
2015. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyébb használható 5let valaki mástól ? Nem is értem a szöveg melyik részét nem lehet érteni értelmezni? De akkor gyengébbek kedvéért kiemellem a kérdésemet...


"A kérdésem arra irányulna hogy mivel lehetne kenni kezelni"


(Nyilván nem én vagyok az egyetlen a földön akinek volt már ilyesmiben része..természetesen számítottam az orvosos meg mondó emberekre ...de valami csoda folytán mertem remélni hogy akad olyan ember is aki át élt hasonlót esetleg és tudd használhatót biztatót mondani)

2015. aug. 11. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátnőd volt orvosnál? Ha nem honnan tudod, hogy gomba? lehet más is...

[link]

2015. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olvastam már ezt a linket is.... Onnan hogy egy fél éve volt már ilyesmink és akkor egy canesten kombi elmúlasztotta a tüneteket... Mellesleg nála semmi sincs már jelen csak nálam áll fent a dolog.
2015. aug. 12. 06:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Írod, hogy Canestenndl kenegetes, a barátnőd meg kúpot használ. Akkor miért kérdezed, hogy mivel kéne kezelni? Ezekkel...

Ha nem hatnak, akkor menjetek dokihoz (hiába nem akarsz, ez nem választás kérdése), ő ad majd neked valami szájon át bevehető gyógyszert rá, vagy kiderül, hogy nem is gomba.

2015. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenesetre, amíg nem múlt el teljesen mindkettőtöknél, kizárólag óvszer használatával legyetek együtt.

Ha barátnőd volt orvosnál (remélhetőleg), akkor az orvos felír mindkettőtöknek gyógyszert, mivel együtt kell kezelni, hogy ne fertőzzétek vissza egymást.

Pontosan, csak szerológiai vizsgálat tudja megállapítani a kórokozót.

2015. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!