Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegséggel diagnosztizál...

Pánikbetegséggel diagnosztizáltak pár éve. Mióta a betegségem fennáll hasmenésem van Normális dolog ez egy pánikbetegnél?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 10:01
 1/10 A kérdező kommentje:
normál székletem akkor van ha hülyére vagyok tömve nyugtatóval, de jelenleg most csak 3X0,5mg Frontint szedek
2016. febr. 18. 10:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns mellékhatása a hasmenés. Tudom, mert én is így voltam vele. De ez egy két hét alatt megszünt. Viszont amiért pánikbeteg vagy, ettől függetlenül még lehet rubeólád is, meg fájhat a lábad is. De ezeknek semmi közük egymáshoz. Kezeltesd a hasmeneésed...
2016. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem, pontosan akkor van hasmenésem ha nem szedek gyógyszert vagy ha kevesebb gyógyszert szedek

Bizonyos nagymennyiségű nyugtató gyógyszer csak ami megállitja a hasmenést és visszaállok a normálba

2016. febr. 18. 10:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak az a baj a kérdéssel, hogy már a pánikbetegség se normális

Több éve?

Dolgozol?

2016. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
stressz és szorongásos betegségek okoznak hasmenést .
2016. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a stressz miatt van a hasmenes, nem külön betegseg. En nem vagyok panikbeteg, de ha barmi stresszesebb idöszak volt eddig az eletemben, mindig ment a hasam ilyenkor. Amikor nyugodt idöszakot elek at, akkor teljesen rendben van a szekletem.
2016. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Érdekes mert stresszt nem tapasztalok de lehet, hogy mégis attól megy a hasam
2016. febr. 18. 18:06
 8/10 A kérdező kommentje:
4-es sajnos már egy éve nem dolgozom ez is csak ront az állapotomon
2016. febr. 18. 18:07
 9/10 anonim ***** válasza:
a gyógyszerek is tönkrevághatják a gyomrod, kiprbálhatod a normaflort, de a pánikbetegség szerintem nagyobb baj.
2016. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen inkább az idegrendszeremmel vannak komolyabb gondok az okozza a hasmenést mert ha szedem a stresszoldót akkor meg nincs hasmenésem viszont impotencia jelei mutatkoznak ezért azt abba kellett hagynom
2016. febr. 18. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!