Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S Foggyulladas okozhat...

S. O. S Foggyulladas okozhat ilyen tuneteket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kerdesem lenne, es azert itt mert csak tapasztalatokat szeretnek hallani vagy tanacsot....1 hete a metronal ugy ereztem, hogy 3 meterre allok es beleesek a godorbe...de masnap amikor szabadnapos voltam elmult. Ra par napra mar nem mult el, volt szedules, halalfelelem, remeges, minden ami kell...akkor kaptam nyugtatot az ugyelettol akkor jobb lett, csak a fejem fajt nagyon. Masnap lementem a haziorvoshoz, (mocskos nathas is lettem kozben), mondtam neki, hogy szedelges, faj a fulem, a homlokom, mindenem, o kozepfulgyulladasra adott Aktil Duot meg ACC Nasal orrsprayt. Mellette Aspirin komplexet szedek. Tegnap nagyon jol ereztem magam, ma megint szedelgek. Hozzateszem, hogy szemuveges vagyok, es ha nincs rajtam a szemuvegem akkor sokkal jobban erzem magam, de tompan igy is faj a fejem. Fogproblemaim vannak, most jonnek a bolcsessegfogaim (25 vagyok) es az also ketto igen fajdalmas volt, de a fogaszaton kozoltek, hogy az ilyen egyes embereknel. Viszont ez a szedelges, azaz nem is szedelges hanem inkabb egyensulygond sokkal jobban zavar...vernyomasom teljesen rendben, vercukrom ugyszinten. Szerintetek mi a jo isten ez? Valakinek tapasztalat vagy vmi? Elore is koszonom.

2016. febr. 18. 20:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy a munkambol kifolyolag valami kezeletlen natha fertozodott felul es inkabb az okozza ezeket a tuneteket csak eleg ijesztoek sajnos es neha nagyon felek hogy felkelek e masnap reggel :(
2016. febr. 18. 20:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Csináltass labor leletet! Esélyes, hogy bujkál benned valami. Addig ameddig nem derül ki egyértelműen mitől van, szedjél növényi nyugtatót!
2016. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az Aktil miatt nem engedi a doki a labort csak marciusban. Addig pusztuljak meg nyilvanvaloan :D
2016. febr. 18. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Középfülgyulladástól is szédülhetsz, de pl nyaki gerinc gondok is okozhatnak ilyen tüneteket.
2016. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam nala megint kontrollra, hetfon megyek orr-ful-gegeszetre meg pszichiatriara. Ha az sem akkor neurologia, bar nemtom minek, de szerinte a ketto kozul vmelyik mdg fogja oldani a gondomat, es szerinte azert a pszichiatria mert panikbetegsegre gyanakszik...addig adott Frontint, de en azt be nem szedem :D
2016. febr. 19. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!