Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vashiany kinel milyen tuneteke...

Vashiany kinel milyen tuneteket idezett elo?

Figyelt kérdés

Nem voltam meg vervetelen,de nagy eselyt latok ra,hogy vashianyom van.2 hete elegge szedulok,tompa a latasom,gyengenek,egyfeszt faradtnak,erotlennek erzem magam. Parom szerint sapadt is vagyok mar egy ideje.

Ezen kivul jelentkezett nallam a reggeli remeges,idegesseg egesz nap,hanyingerem is van ha enni kell.Valamint a szemuregem is fajt.

Engem a legjobban a szedules,a bizonytalansag erzes,es a gyengeseg zavar.

Mar 2napja szedek vastablettat,es azelott mar 13napja elkezdtem szedni a Supradynt.

Kinek milyen tunete volt? Es mikor kezdtek enyhulni?

Jaaah es marekszamra hullik a hajam. 22L



2015. szept. 28. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem enyhül magától. Először is a legfontosabb, hogy normálisan egyél (egészséges mennyiséget, jó minőségű táplálékot), akkor is, ha nem kívánod. Ez az alapja mindennek.
2015. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Probalok enni,ha nem is megy lenyomom.

Nallunk a csaladban szinte minden no verszegeny.De nekem eddig nem volt sosem diagnosztikalva.

2015. szept. 28. 09:11
 3/8 A kérdező kommentje:

A vernyomasom az jo, 120/72 es a pulzus 80.

vercukrot regebben mertek az is tokeletes volt.

2015. szept. 28. 09:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem hullott a hajam,mindig beszakadt a körmöm,állandóan álmos voltam,mindig sápadt voltam,nagyon fájt a hasam amikor megjött a mensi.

Szédülni nem szédültem és a látásommal sem volt baj.

2015. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ertem,es mennyi ideig szedted a vasat amig helyreallt,es jobban lettel?
2015. szept. 28. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete allapitotta meg az orvosom hogy sulyos vashianyos vagyok. Nalam az a baj hogy a szervezetem nem kepes feldolgozni a taplalekbol felvett vasat, ezert 3 havont B 12 injekciot kapok es mellette naponta szedni kell a vas kiegeszitot is. szerinte 12-18 honap mulva varhato a javulas. mit mondjak nem orulok neki. en 1 het alatt semmi valtozast nem ereztem sajnos;-(((
2016. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.Nekem nem segített a vastabletta .

Béres cseppet kellett beszednem 2 kisüveggel.Azóta rendben van.

2016. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen tuneteim voltak , mint neked.

Nekem a sorbifel (asszem igy irjak) jott be egyedul, elotte a maltofert is probaltam , de semmit nem ert.

Par honap mire rendezodik a vashiany, a vas tabletta szedese mellett.

2016. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!