Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélrepedésem van valószínűl...

Végbélrepedésem van valószínűleg. Orvosnál még nem voltam mert szégyellős vagyok nagyon. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nagyjából 6 éve vannak időközönként végbelemnél fájdalmaim és véres székletem is szokott lenni. Kitapintottam egy repedés szerűséget ami a végbelemben hosszanti elhelyezkedésű. Folyamatosan mosom a fenekemet és reparon krémet és kúpot használok ha előjön a fájdalom. Orvosnál még nem voltam mert szégyellős vagyok. Mi lesz ha továbbra se fordulok orvoshoz? Meddig tart egy vizsgálat és milyen? Jah és attól is félek, hogy homokosnak néznek, mert úgy tudom azoknak van ilyen problémájuk. Én meg nem vagyok az!

2016. febr. 20. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod, általában kemény széklettől lesz.

Kapni fogsz kenőcsöt és kúpot ( vényre kapható sokkal jobb mint vény nêlküli). Ujjával fog megvizsgálni, pár hét kúpozás után csinált nekem végbéltükrözést.

2016. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
6 év hosszú idő, azóta más is kialakulhatott, lehetnek szövődmények ugyhogy mindenképp fordulj orvoshoz. Vizsgálat nem tart sokáig, első vizsgálatnál csak kézzel szoktak megvizsgálni, majd ha begyógyul a seb jön a tükrözés. Ki kell zárni a többi vérzéssel járó betegséget.
2016. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!