Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 22 éves lány vagyok kb egy...

22 éves lány vagyok kb egy hónapja fáj a mellem mind a kettő és vannak rajtuk lilás csíkok. Aludni sem tudok hason de csak nyomásra fáj. Csomót nem találtam benne. Terhes nem vagyok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nőnek? A lilás csíkok a növkedéstől vannak.
2016. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lilás csík az stria=terhességi csík. Azért jön ki, mert megnyúlt a bőröd, híztál mellre. Nekem is van, bár én terhes vagyok, és azért jött ki. Valószínű valamilyen hormonhatásra nőtt a melled, meg vannak duzzadva a tejmirigyeid, azért fáj és nő. Az okot kell kideríteni. Ha tényleg nem vagy terhes, akkor a prolaktinod magas. Fogamzásgátlót szedsz? Attól is lehet. Vagy hormonzavar.
2016. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál?

Lehet valami hormonális dolog lehet a háttérben.

2016. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szedek fogamzásgátlót semmi újítást nem vezettem be az életembe hízni sem híztam fogalmam sincs h mi lehet
2016. febr. 22. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ütötted meg?
2016. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
biztos h nem ütöttem meg :( a csíkok nem fájnak.... az egész mellem fáj .. :(
2016. febr. 22. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!