Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye nincs komolyabb bajom?

Ugye nincs komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egész szerdán kezdődött. Egész nap eléggé köhögtem és délután nem volt jó a közérzetem.. Másnap amikor felkeltem akkor eléggé fáztam pedig én tényleg soha nem fázok.. Ebből gondoltam, hogy lázam van, de nem mértem meg elmentem suliba. A suliban nagyon rosszul voltam egész nap.. Aztán hazaértem és megmértem a lázam, de csak hőemelkedésem volt.. Másnap reggel is megmértem és akkor is hőemelkedésem volt ezért itthon maradtam. Még mindig nagyon köhögtem. Szombaton szóbelim volt és akkor szerencsére nem volt semmi bajom, de rögtön utána nagyon nagyon köhögtem.. Vasárnap egész nap ágyban feküdtem, mert szarul voltam és most van este és ötödjére ébredek fel.. Tuti lázam is volt mert amikor először felébredtem akkor nagyon fáztam már vacogtam.. Aztán amikor utána felébredtem akkor meg le voltam izzadva és nagyon melegem volt.. Jah és annyit köhögtem már hogy minden köhögésnél nagyon fáj a mellkasom.. És mindig amikor felébredek rengeteget köhögök néha váladékos is.. És mindig mikor köhögök már hányingerem van tőle. Reggel megyek orvoshoz, csak kiírtam a kérdést hátha érkezik valami váladz. Remélem nincs tüdőgyulladásom.. Jah és a fejem is fáj.. Asszem ennyi ami lényeges.. 18 nalon belül leszek 14 éves. Lány vagyok.

2016. febr. 22. 04:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy belső láz. Csak érzed de igazábol fizikailag nem emelkedik meg a testhőmérséklet.
2016. febr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínű amikor szerdán elmentél suliba, meg kezdődött a rosszul lét, akkor influenzás voltál, és most hogy köhögsz, váladékosat is, imádkozz hogy ne tüdőgyulladás legyen, mert az az influenza szövődménye

2016. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet tüdőgyulladás, de hörghurut is, majd az orvos meghallgatja a tüdődet és ha kell elküld röntgenre.
2016. febr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!