Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 38. 0 fokos lázam van (most...

38. 0 fokos lázam van (most mértem meg), folyik az orrom és tüsszögök. Influenza vagy megfáztam? 13/l

Figyelt kérdés

Tegnap kimentem a kertbe, kint voltam szürkületig egy szál pulcsiban. Elég nagy butaság volt. Ma reggel fájó fejjel keltem, folyamatosan folyik az orrom és tüsszögök. Szerencsére ma nem kellett suliba mennem (vérvétel, egész napra kaptam igazolást). Mit tudnék csinálni, hogy mihamarabb lemenjen a lázam és csillapítsam az orrfolyást? Holnap már szeretnék suliba menni, mert nehéz pótolni...

Esetleg természetes gyógymódokat tudtok javasolni?

Köszönöm előre is! :)



2016. febr. 23. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 38 fokos lázad van most, akkor leht este még magasabb lesz, semmi szín alatt nem mehetsz holnap suliba. Kell pár nap mire rendbejössz, olyan csodaszer nincs amitől holnapra gyógyult leszel. 38 foknál még ne csillapítsd a lázad, hiszan a láz hasznos, Bújj ágyba, teázgass.
2016. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
holnap inkább orvoshoz menj, ne suliba!
2016. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor jó meleg húslevest szoktam enni, fokhagymás vajas piritóst, mézes-citromos teát, és pár napig a lakásban maradok, hogy ne kapjak szövődményt.
2016. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mézes-citromos-gyömbéres tea és kakukkfű tea jó? Este még megmérem a lázam és ha nem ment lejjebb, a hűtőfürdő segíthet?

+sok C vitamin, húsleves, gyümölcs, zöldség...

2016. febr. 23. 16:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Este lement a lázam, azóta csak az orrom folyik, szerintem ez csak egy sima nátha.
2016. febr. 24. 06:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor is jobb ha otthon maradsz, mert könnyen arcüreggyulladás lehet belőle.
2016. febr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!