Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma szerettem volna kiváltani...

Ma szerettem volna kiváltani a gyógyszereimet, de a patikus közölte, hogy az orvos pecsétje le van tiltva és így nem tudja odaadni. A lakhelyemen íratom fel, de másik városban (megyében) tanulok, így mi lesz?

Figyelt kérdés
Szegeden tanulok, így itt szoktam kiváltani a gyógyszereimet( hangulatjavító..), de szolnoki vagyok és ott íratom fel, mert szegedi lakcímem nincs. Most mit csináljak? Már csak pár szem van, és nem tudok hazamenni, mert katalógusos minden órám, és dolgozom is közben. Azt is nehéz megoldani amikor 3 havonta vissza kell menni a rendelésre. Valaki volt már így? Nagyon ideges vagyok.
2016. febr. 24. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem véletlen...De a saját orvosod is felírhatja, ha jogosnak találja, vagyis a kezelése alatt állsz, és a rokonaid a receptet elküldhetik postán.
2016. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Otthon nem tudják, ez nálunk Istenkáromlásnak számít...

A háziorvos csak ajánlás után tudja felírni, ez sem megoldás.

2016. febr. 24. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Hangulatjavítót a háziorvos javaslat nélkül is felírhatja, csak sajnos így kevesebb a támogatás rajta. Keress egy háziorvost Szegeden, mondd el neki őszintén, hogy mi történt. Biztosan lesz olyan orvos, aki segít neked.
2016. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!