Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minek a tünete lehet? 15/L

Sarah200 kérdése:

Minek a tünete lehet? 15/L

Figyelt kérdés
Szur a mellkasom. Van hogy csak akkor amikor lefekszem este de ma is peldaul csak ultem tanutam es levego kifukasakor szurt. Valtozo altalaban fel percen belul elmulik de most vagy 2 perc is biztosan volt. Altalaban 3 helyen szokott valtozoan szurni. (Meg a nyaron beleestem egy nem tul veszes anorexiaba de mar teljesen remdben vagyok) Lehet valami nagyon komoly. Akar rak?

2016. febr. 25. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt itt neked nem tudják megmondani,orvosnak kellene elmondanod a problémádat.Azért nem kell egyből rákra gondolni,arra van a legkisebb esélyed.
2016. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon tipikus stressztünet.
2016. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Leginkább stressztől van ilyen tünet, szív eredetű problémánál nem szúró érzés van, rákra meg egyáltalán nem gondolnék,, nem is tudom hogy jut ilyesmi eszedbe.

Persze egy kivizsgálás nem árt, menj el a háziorvoshoz és ha kell elküld EKG-ra.

2016. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam EKG-n is es ott minden rendben volt
2016. febr. 25. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor stresszes tünet, nem mondták, hogy szedj Magne B6 tablettát?
2016. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia koszonom a valaszod. Nem mondtak de szedtem...nem valtozott semmi

Illetve olyat is mondtak hogy a hatam miatt lehet kaptam gyogyszert azt momdtak ettol nyugodjak meg elmulik( valami gyulladascsokkentot) ...nem mult

2016. febr. 27. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!