Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Talán rákos vagyok, vagy ez...

Talán rákos vagyok, vagy ez valami más?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kb bab méretű csomó a combom felső- belső oldalán körülötte egy lila elszíneződés olyan 1 éve jelent meg először azóta néha eltűnik, néha nagyobb néha kisebb. Nem fáj csak egy picit félek hogy talán rák. Hálás vagyok minden válaszért.
2016. febr. 26. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz. Ezt így nem lehet tudni, hogy mi. Nem hiszem, hogy rák. Talán valami korábbi seb miatt alakult ki betokozódás.

Minél előbb menj el orvoshoz.

2016. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éppen ideje lenne megmutatni vagy egy bőrgyógyásznak vagy sebésznek. Én a félelem fenntartása helyett inkább tennék az egészségemért és elmennék emiatt dokihoz.
2016. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem valószínű, hogy rosszindulatú lenne, de egy egyszerű aspirációs citológiával (tűvel mintát vesznek) vagy, ha a sebész úgy látja jobbnak, eltávolítással kiderül, mi is az.
2016. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2016. febr. 28. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!