Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van rákos beteg a családodban,...

Van rákos beteg a családodban, ha igen ki, és hány éves? Nagyon szomorú vagyok, most derült ki a 38éves sórogomnál, hogy rákos. Talán gyógyítható.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:

A nagymamám volt rákos, 50-es éveiben derült ki. MEgműtötték, kemozták, azóta tünetmentes, most tölti a 67-et:) a holyagjában volt rák.

A másik nagymamámnak 7 éve emlődaganata volt, de jóindulatú. MEgműtötték, semmi baja.

A nagypapám viszont tavaly halt meg prosztatarákban...

2010. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45 éves volt és dohányzott. A sógorod dohányzik?
2010. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen van, nagynéném és 53 éves

Ez kb 6 éve tart nála. Kb. 2 évig teljesen jó volt minden eredménye de télen ismét kezelésre kellett járnia, elment a haja...de most néhány hete letehette a parókáját és a kezeléseket is abba lehetett hagyni ismét. Nem tudom meddig fog ez még így ingázni :(

18L

2010. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem unokaöcsém 2 éves és valahol van valamilyen daganata, de már kb születése óta, nyirokcsomóival is voltak gondok. Testvérem leukémiában halt meg és nagypapám tüdőrákban halt meg. Most hirtelen nem jut eszembe más, de nem ritka az ilyen a családban sajnos.
2010. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A sógorom nem dohányzik, vegetáriánus, a nyirokrendszerét támadta meg a betegség.

Egyébként aki egyszer leküzdötte a rákot, annak bármikor kiújulhat?

2010. aug. 28. 22:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj- és mindenkinek részvétem a betegek és elvesztett családtakog miatt. Nagyon szomorú.
2010. aug. 28. 22:24
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos ujra lehetnek daganatosak -biztos hallottál már az 5 éves idöszakrol - kérdezd meg a sogorodat miben érezte magát hátráltatva -mitöl alakult ki nála önértékelési konfliktus -

egy gyógyult gégedaganatos beteg -aki mégegyszer nem követi el azt a hibát amitöl kialakult..mielött rákérdeznétek a ciginek semmi köze hozzá ..

2010. aug. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lemaradt -43 éves vagyok -
2010. aug. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézz körül a neten is.
2010. aug. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!