Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegseg allhat a...

Milyen betegseg allhat a hatterben?

Figyelt kérdés
Sokszor van csontfajdalmam, altalaban a combcsontom szokott fajni vagy a kezembe, de ugy hogy folyton belenyilal. Sok beverzesek szoktak lenni rajtam, amire nem emlekszem hogy beutottem volna, es ha meg egy kicsit is beutom magam eleg nagy kb 4-5 cm beverzes lesz a helyen, amik egy honap alatt mulnak el kb. Faradekony vagyok akarmennyit alszom, rengetegszer vagyok beteg minden honapban legalabb 2x beteg vagyok szinte. Tavaly allandoan arcureggyulladasom volt es nem akart elmulni, honapokig szenvedtem vele. Az orvosok meg eloszor azzal jottek hogy csak megfaztam, nincs nagy bajom, aztan kozoltek hogy arcureggyulladasom van. Sokszor faj a mandulam. Mindig szedulok tok mindegy mennyit iszom, par napja olyan rosszul lettem, hogy nem birtam fel allni, olyan volt mintha nem is en lennek, minthogyha almodtam volna. Hasmenesem van minden nap, akarmit eszek, kellemetlenul erzem magam ez miatt. Lepcson nehezen megyek fel mostanaban (eleg vekony vagyok, suli orvos be is szolt ez miatt, pedig rendesen eszem, de ez genetika) hazi orvoshoz is akarmikor megyek haza kuld egy hetre hogy csak megfazas vagy virus, es ezzel letudva. Mit kene csinalnom? 16L
2016. márc. 6. 18:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es bocsanat, hogy ilyen hosszura sikerult ezt kifejtenem, de azert koszonom ha barki vegig olvassa es tud valami tanacsot adni nekem!
2016. márc. 6. 18:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Vérképed rendben volt?
2016. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam vervetelen, majd hamarosan kell mennem embolia miatt, hogy nem -e orokoltem, de nem tudom, hogy az kimutat-e mindent:s
2016. márc. 6. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!