Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez leukemia?

Lehet ez leukemia?

Figyelt kérdés

Megyek orvoshoz is eredmenyekert de nagyon nehez varni. Tudom, tudom tobb betegseg lehet, de nem jut eszembe mas. Kerlek valaki nyugtasson meg!

Tehat..sokszor van csontfajdalmam, foleg, ha megyek es azon a labamon lepek, a combcsontom kezd fajni, de olyan szinten, hogy van amikor le kell uljek. A kezembe is mostanaban belenyilal. Szinte mindig beteg vagyok, es minden masodik heten az orvosi rendeloben ulok. Az inyem szokott verezni neha (puha fogkefet hasznalok es rendszeresen jarok fogorvoshoz). Utes nelkul elofordulnak a lila foltok a kezemen labamon, es ha kicsit beutom magam, hatalmas kb 4-5cm nagysagu folt lesz a helyen, ami nagyon sokaig nem mulik el. Nehezebben megyek fel a lepcson, gyorsabban veszem a levegot es gyorsabban ver a szivem, a vegen mar szedulok is. Mostanaban rosszabbul lettem, es a szedules romlott. Edzesen rosszul lettem es nem birtam allni, pedig a vernyomasom normalis volt. Milyen betegsegekre utalhatnak? 16/L



2016. márc. 8. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azon nem gondolkodtál még, hogy ez nem is mind függhet össze?

A legtöbb tüneted annak a következménye is lehet, hogy sokat ülsz egy helyben (pl. suli) és keveset mozogsz.

Vagy szorongás, stressz.


Iszol eleget? Vitaminok?


Az ínyvérzés sok mindentől lehet pl. kicsit erősebben mosod (a puhával is) és felsértheted. Nekem is szokott lenni, ugyanúgy, mint a lila foltok, amiket gőzöm sincs sokszor hol szedek össze.


Mindent összevetve nem hinném, hogy leukémiás lennél.

2016. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eppen azert mentem orvoshoz, hogy ha nincs is semmi bajom, de legalabb kizarjuk a komolyabb betegsegeket.

Amugy meg iszok rendesen, es eszek is (hust is), vitaminhianyom sincs, szedek vitamint, eszek gyumolcsot. Egeszsegesen taplalkozom, testsulyom is normalis a magassagomhoz kepest.

A csaladban sok a rakos megbetegedes (ez az egyik ok amiert felek).

Ezek a tunetek kb. 1-1,5 eve tartanak, tobbszor voltam mar orvosnal es mindig ugyanazt kaptam. Arcureggyulladasom is sokszor volt es nem akart elmulni se.

A szedules regen is volt, de akkor csak a vernyomasom miatt, most nem reg viszont normalis volt es megis rosszul lettem.

De koszonom a gyors valaszod!

2016. márc. 8. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködésed is lehet, persze meg kell várni az eredményeket.
2016. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!