Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek milyen nagyobb anyajegye...

Ghghg kérdése:

Kinek milyen nagyobb anyajegye van? Van, akinek több színű stb. és mégis azt mondták, hogy semmi baj vele?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagy, nem nagyon néztem addig, azt tudom hogy a mérete nem nőtt, a színét nem tudom milyen volt eddig, de most több színű. 2 orvos látta, az egyik azt mondta, maradhat, a másik, hogy szedessem le lehetőleg nyár előtt még.

Nagyon meg vagyok ijedve, születésem óta ott van, félek, hogy rákos lettem.

Valakinek hasonló?


2016. márc. 8. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az egyik orvos azt mondta, hogy maradhat, akkor semmi bajod nincs, a másik gondolom elővigyázatosságból mondta, hogy szedesd le nyár előtt, mivel a napozás nem tesz jót.
2016. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy az orvos, aki ezt mondta, állítólag volt, akinek nem tudott diagnosztizálni egy körömgombát... Nagyon rossz híre van, de gondoltam, hogy biztos tudja mit csinál..

Amúgy, ha annyira nagy a baj, akkor az orvos ugye nem azt mondta volna válaszul a "mikor javasolja a leszedetést?" kérdésemre, hogy " hát, a nyarat már ne érje meg" ?

2016. márc. 8. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet mindég tutira venni amit mondanak. A helyedben én levetetném. Nem nagy ügy egy ilyen levétel. Adnak érzéstelenítőt is. A levett rész bevizsgálják. Egy ismerősömnek elnézték az SZTK-ban a melanomát.
2016. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányomnak is volt egy pici anyajegye, és több színűre változott. Mi levetettük a biztonság kedvéért.
2016. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 valaki : ***** válasza:
le is fogom, mint a huzat. Pénteken megyek egyeztetni időpontot. De félek, hogy késő a h***e bőrgyógyász miatt
2016. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!