Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális? Balkezes vagyok,...

Ez normális? Balkezes vagyok, mégis, mikor jobb kézzel írok, sokkal nagyobb szabadságot érzek. Át tudnék valahogy szokni jobbkezességre úgy, hogy ne kétkezes legyek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne szokj át teljesen, nem jó mesterségesen legyengítened a kezed. Elég, ha többet használod a jobb kezed.
2012. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy legyengíteni a kezet???
2012. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Át tudsz szokni, gyakorlással.
2012. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

szia!

A testvérem is kétkezes és én azt mondom h ne szokj àt teljesen jobb kézre se,meg bal kézre se!

Hogyha àtszoksz jobb kézre akkor lehet;hogy szukséged lesz a bal kezedre,de hogyha àtszoksz a bal kezedre akkor lehet,hogy szukséged lesz a jobb kezedre.....

2012. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ennek most mi értelme volt??
2012. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 3-asé a legjobb válasz, és igaza van.

Miért ne lehetne mindkét kéz egyenlő mértékben használva?

Ha működik?!

2012. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nalam forditva van, en jobb kezes vagyok, de nagyon jol esik bal kezzel irni. meg figyelni is sokkal jobban tudok ha pl eloadason jegyzetelek.
2015. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!