Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal mellbimbóm alatt 3-4...

Bal mellbimbóm alatt 3-4 mm-es csomó szerűség. Ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves srác vagyok,és az a panaszom,hogy egy közel fél centis csomó szerűség van a bal mellbimbóm alatt. Nagyjából egy hónapja vettem észre (lehetséges,hogy csak azóta van ott) de nem tudom mióta van az ott. Meg azt sem,hogy mi a fene lehet az?! Orvoshoz még nem mentem el,mert eleinte azt gondoltam,hogy nyirokcsomó gyulladás,vagy valamilyen hormonháztartási zavar miatt keletkezhetett/van ott. De nem múlt el. Sőt még nyomásra érzékeny,illetve kisebb fájdalom is érezhető.( Ez a nyomási erőtől függ) Segítséget/tanácsokat szeretnék kérni tőletek,hogy mit tegyek,mi lehet ez,mi okozhatta.

2016. márc. 10. 18:16
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egy begyulladt anyajegy is lehet,én a helyedben mindenképpen elmennék bőrgyógyászhoz ,és kivizsgáltattam.
2016. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Így van, jó lenne, ha megvizsgálná bőrgyógyász. Aztán ő megmondja, hogyan tovább.
2016. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!