Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek! Lenne egy...

Üdv mindenkinek! Lenne egy elég fontos/sürgős kérdésem az állapotommal kapcsolatban! Én egy 19 éves srác vagyok és a bal mellbimbóm alatt lassan 1 hónapja van egy csomó szerűség. Ötletek, hogx mi lehet ez? (Aki ért ehez az jobb lenne) Kérem írjon!

Figyelt kérdés
Az első 2-3 hétben elég fájdalmas volt hozzáérni, de már nem fáj annyira, azonban még most sem múlt el!

2016. márc. 9. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből semmit sem lehet tudni, van-e hámsérülés, vagy gennyes góc stb?


Felelősséggel eldönteni ezt, csak egy bőr gyógyász teheti meg, aki látta.

Minél előbb, annál jobb, kérj sürgős soron kívüli időpontot, fájdalomra hivatkozva.

2016. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos!Orvos!Orvos!!!!
2016. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem csak egy megnagyobodott,vagy esetlegesen begyulladt nyirokcsomó lehet.Fordulj orvoshoz!
2016. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megköszönöm a gyors válaszokat! Ez nem gennycsomó sajnos,mert ma újra elkezdett tapintásra érzékeny lenni és ismét megduzzadt egy kicsit. Valószínűleg orvoshoz fogok fordulni még a héten !
2016. márc. 9. 22:41
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is nézesd meg orvossal. Ne halogasd, mert úgy sem tudod megállni, hogy ne gondolj rá, ne idegelj miatta. Megvizsgálnak, megmondják, hogyan tovább.
2016. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!