Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrban fehér pattanásszerű...

Orrban fehér pattanásszerű dolog mi lehet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban kissé néthás vagyok(kezdődik az allergia szezon),néha az orromban olyan,nyomás szerű érzésem van,mintha egy-egy percre orron vágtak volna,de semmiképpen nem fáj.

Először arra gondoltam,hogy a fogam miatt van(felső,frontfogam gyökérkezelés alatt áll),de ma észrevettem benne egy az egyik orrlulyukon belül egy pattanásszerű,fehér kitüremkedést.

Lehet csak orrfolyás közben felsértettem vga ylehetséges,hogy tényleg pattanás?

Olvastam az orrpolipról,de azt írják,az beljebb található,és legfőbb tünetete az egyoldali telítettség érzés,szaglásromlás,nekem ez egyik sincs.

Sajnos holnap már nem lesz fül-orr-gége rendelés:(


2016. márc. 10. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet orrban pattanás is, nekem is volt már, jóddal bekenegettem és pár nap alatt elmúlt.
2016. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod:)

Szerintem is az lesz(legalábbis remélem),mert olyan mint egy arcon lévő fehér pattanás.Próbálom kenegetni én is.

2016. márc. 11. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyufaszálra csöppents jódot és azzal kenegesd, ha pattanás akkor pár nap alatt leszárítja.
2016. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ezt teszem!

Mellette javasoltak még Natruland Nasale kenőcsöt,amit a patikában vettem.

Amúgy ilyen van az orromban,csak a nyilástól kicsit beljebb,és körülötte nem ennyire piros



[url= [link]

2016. márc. 11. 20:11
 5/7 A kérdező kommentje:
2016. márc. 11. 20:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Szinte pont ugyanott a másik orrlyukamban is felfedeztem egyet..A biztonság kedvéért szerdán megnézetem azért
2016. márc. 12. 18:21
 7/7 anonim válasza:
Ha tini tonikkal kenegetem az jo?
2017. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!