Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszemen ilyen bőrszínű,...

Péniszemen ilyen bőrszínű, csomós dolog és később már pattanásszerű lény?

Figyelt kérdés
A péniszem tövénél vannak ugye ezek a zsírpöttyök, gumók vagy nem is tudom mi sok kicsi bőrszínű, csomós dolog. Én kinyomtam valamelyik nap egyet, és másnap vagy harmadnap azt vettem észre hogy fáj ott egy ponton ha hozzá érek a péniszemhez. Megnéztem jobban, és mi fogadott? Hát egy nagy piros pötty, valami pattanás szerűség. Kinyomtam azt is ilyen fehér dolog jött ismét belőle, de még mindig itt van. Mit tegyek? Fáj is, néha viszket is.

2014. ápr. 20. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Azok a gumók fordyce pöttyök lehetnek. Valószínűleg begyulladt, mert nem volt teljesen tiszta a kezed (vagy a bőröd), amikor nyomkodni kezdted. El fog múlni, de többet ne nyomkodd! Amíg elmúlik, fertőtlenítheted pl Betadine-al!
2014. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csak azt írtam volna amit az 1 es.Ami nem okoz egyéb tünetet azzal nem kell foglalkozni.Csak saját magadnak okozod a bajt .
2014. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válasz adást, örülnék ha minnél hamarabb elmúlna ha a barátnőm meglátná nem tudom hogy magyaráznám ki hogy múltkor még nem volt ott, most meg hirtelen ott van... :D És köszönöm hogy megnyugtattatok, de tényleg hogy elfog múlni. Mennek a pluszok :)
2014. ápr. 20. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!