Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hétfő óta a mellkasom szurodik...

Cukinaci kérdése:

Hétfő óta a mellkasom szurodik, kapkodok a levegő utan. Voltam orvosnál azt mondta, semmi bajom tiszta a tüdőm. De egyre rosszabbul érzem magam és gyengének. Semmi vizsgalast nem csinált, Se EKG, se vérvétel. Se semmi. Beteg lennék?

Figyelt kérdés
Beteg lennék?

2016. márc. 17. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:
És mellé még lázas is vagyok.
2016. márc. 17. 13:53
 2/6 anonim válasza:

Szia!


Én a helyedben elmennék megint orvoshoz. HA nem oda, akkor ügyeletre. Mellkasfájdalommal kellene egy gyors ekg-t csinálni. Vérnyomásod pulzusod rendben volt?

2016. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, ügyeletes orvos nekem is ezt mondta súlyos embóliával. Szerintem mindenképp csináltass vérvételt, D-dimmer értéket nézzék meg.
2016. márc. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vissza mentem. Ismét azt mondta semmi bajom. Furcsallottam, hogy vervetelt sem csinált és EKGt sem. Kaptam gyógyszert. Egy ideig hatott is. De már két napja megint előjottek a tünetek.A vernyomasom változó. Van mikor magas illetve alacsony.
2016. márc. 23. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha lázas is vagy mellé akkor lehet tüdőgyulladás is pl. Gondolom meghallgatott,elvileg az orvosnak észre kellene vennie a szívritmuszavart is...lehet hörgőgyulladás is,vagy mellhártyagyulladás. Kérj beutalót a tüdőröntgenre,engem is ott vizsgáltak meg alaposabban. Köhögsz?
2016. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem szorongás? pánikroham? véletlenül együtt a megfázással? sose volt még ilyened?
2016. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!