Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék holnap reggelre...

Hogyan tudnék holnap reggelre megfázni?

Figyelt kérdés

Nem nagy betegségre gondolok, elég lenne a torokfájás, mert csak 1 nap "szabit" szeretnék venni a suliból. A háziorvosom eléggé szigorú, szóval csak akkor ír ki, ha beteg vagyok. Édesanyám nem hinném, hogy erre elhasználna a 3 nap igazolásából egyet, szóval muszáj valahogy egy kicsit megfázni, mert hát holnap témazáró, amire nem valami sokat készültem. :/

16/f



2016. márc. 17. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Még csak este hét óra van. Bőven van időd megtanulni az anyagot a témazáróra.
2016. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
52%
Tudom hogy lejart a kerdes. Nem akarasnak sajnos nyoges a vege, szerintem nem is akartal tanulni arra a tz-re :) en hidd el sokat csinaltam ezt sulis eveim alatt ( utobb rajottem hogy inkabb tanultam volna akarmennyit) nekem mimdig az jott be hogy elszivtam 1-2 cigit a rendelo elott es mire ramkerult a sor jol krakogtam a dokinak :D de te ezt ne csinald. Ne is betegitsd meg magas szandekosan soha. Lehet hogy kicsit akarsz csak beteg lenni, de elofordulhat hogy sajnos durva tudogyulladast kapsz majd vagy ilyesmi. Inkabb tanulj en tapasztalatbol mondom neked. Erdekelne mi lett veled :)
2016. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!