Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esély hogy így HIV...

Mennyi az esély hogy így HIV fertőzött lettem?

Figyelt kérdés
Van egy igénytelen felelőtlen családtagom, aki drogos emberrel fetrengett össze védekezés nélkül mert "szeret veszélyesen élni" abortuszra is úgy megy mintha már haza menne. Na annyira igénytelen ez az embert hogy a vonalkódos alsóneműit a csap pultra padlóra és még kitudja hova szokta ledobálni amiről nem tudok, szereltem a csapot és elvágtam a kezem, olyankor vett észre mikor a pultra nyúltam ahol feltételezhető hogy alsóneműje esetleg valami betét is lehetett ott előtte. Mennyi esélyem van így hogy fél nap elteltével ha volt is ott hepatitis vagy HIV vírus akkor azzal megfertőződtem? Pár hónap múlva érdemes lenne egy szűrésre elmenni?
2016. márc. 18. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

A hepatitis lehet, HIV nem valószínű.

Már kihaltunk volna.

2016. márc. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!