Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülgyulladás? (Minden más lent)

Fülgyulladás? (Minden más lent)

Figyelt kérdés
Múlthét szerda óta nem érzem magam jól.. Akkor kezdődött ez a láz, fejfájás stb.. Napokra rá, mintha egy nátha esetleg influenza lenne, hisz úgy is járvány van..Na mindegy..Egyik nap szépen lefekszem szokásom szerint és olyan fél, 3/4 2 körül elkezdett fájni a jobb fülem, kattogót, recsegett, azt hittem egy bogár, de ugyan.. Utána ez a recsegés elmúlt és már csak az a folyamatos sípolás van,ami igen irritáló bár ha nem figyel rá az ember könnyen eltűnik, de utánaolvasva rájöttem,hogy lehet Középfülgyulladásom van? Az a minimális szédülés megvan, láz ilyesmi nincs,de az a rossz közérzet.. Köhögés még mindig van, orrfolyás.. Az orvos 1000mg C-vitamint és egy Cefzil nevű gyógyszert írt fel, vajon menjek megint orvoshoz újabb gyógyszerért, vagy szedjem ezt és elmúlik?

2016. márc. 23. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészhez menj, ne háziorvoshoz. A fülsípolás magában azonnali szakorvosi ellátást igényel (nem vicc, könnyen végleges halláskárosodás lehet belőle).
2016. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha úgy nézzük nem önmagában van.. Betegség hozta.. Betegséggel múlik el? Még mindig köhögök, folyik az orrom és fáj a fejem, láz hőemelkedés nincs..
2016. márc. 24. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Meggyógyultál kedves kérdező? Nekem pont ilyen volt, jó hosszú ideig, majdnem két hónapig tartott a kilábalás...
2016. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!