Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet még mindig a...

Mi baja lehet még mindig a fülemnek?

Figyelt kérdés
2 és fél hete már, hogy középfülgyulladásom van. Nem múlik, most is zúg, vagy sípol, fogalmam sincs, hogy mihez hasonlíthatnám mégis ezt a hangot.. Fáj is és be is van dugulva. Már a 3. antibiotikumot szedem fel, szedtem Ospomaxot, Leflokint és most Augmentin 500mg/125 mg-osat szedem. Most kell visszamennem pénteken a fül-orr-gégészetre. Volt egy nap gyógyszeres gézcsík is a fülemben. Mit fognak vele csinálni? És a dobhártyám behúzott és megvastagodott.

2016. jan. 28. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy savós gyulladás, és a genny nem tud távozni.. ilyenkor az orvosnak minél előbb el kell távolítani a felgyülemlett gennyet.
2016. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az mit jelenthet?
2016. jan. 28. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Az orvos a dobhártyán egy kis metszést ejt, amelyen keresztül kiürülhet a folyadék. Utána a tünetek is enyhülnek és jó eséllyel az antibiotikumos kezelés is hatásos lesz.
2016. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval felszúrják a fülemet? És az mennyire fáj?
2016. jan. 28. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Érzéstelenítéssel csinálják, szóval ki lehet bírni.

De én itt csak találgatok, az orvos fogja látni, hogy mi a helyzet. Mindenesetre ha most egy újabb antibiotikum kúrát kezdene el minden egyéb kezelés nélkül, akkor én a helyedben keresnék egy másik orvost..

2016. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg ez a sok gyógyszer nem okoz semmit? Amúgy a főorvos lesz. Hozzá kell visszamennem és nagyon jó orvos.
2016. jan. 28. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok antibiotikum nyilván nem tesz jót, ilyenkor szokták javasolni probiotikum fogyasztását.
2016. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Meg mindig gyulladt. Udv a fules klubban! (nekem az a hang mindig olyan volt, mintha egy badog kerites rugdosna valaki utemesen a hatterben)

Tipp: egyel probiotikumot a sok antibiotikum miatt. en nem ettem es most evekkel kesobb belbajos vagyok.:)

2016. jan. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!