Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vérzett az orrom?

Miért vérzett az orrom?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. Voltam focizni, ahol egyébként futottam sokat, aztán pihentem, és akkor kezdett el vérezni az orrom. De nem értem miért, sokszor voltam már a pályán, és egyszer sem vérzett. Lehet azért mert kicsit ideges voltam, mert a szerelmem nemet mondott? Annyira nem idegeskedtem. A vérnyomásom az egyik kezemen 137 volt, pulzus 57, másik kézen vérnyomás 130, pulzus 68. Igen a pulzus eléggé alacsony, de ha alacsony attól is vérezhetett?

2016. márc. 24. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

alacsony pulzusnak nincs köze hozzá. az emelkedett vérnyomás hozzájárulhat, de ez nem olyan érték. gyerekkorban előfordul gyakrabban az orrvérzés. szerintem nincs különösebb jelentősége ennek.

nekem volt olyan, hogy minden hétfőn vérzett az orrom, de hogy miért pont hétfőkön, azt senki nem tudhatja..de csak néhányszor, aztán meg nem.

2016. márc. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem évente max 2-3-szor vérzik.
2016. márc. 25. 10:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Na most megint vérzett. Elég durván folyt vagy 5-10 percig.
2016. márc. 26. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!