Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek közt van különbség vagy...

Ezek közt van különbség vagy szinonim fogalmak?

Figyelt kérdés

Végbél illetve perianális tályog, dermoid cysta, pilonidalis cysta


Nekem van ilyenem. A farpofák közt van egy tömlő ami néha fertőzés hatására gennyel telik és ha olyan mértékű, akkor elkerülhetetlen a sebészi beavatkozás. Ami miatt kicsit félek, hogy kérdezték tőlem, nem-e vagyok Crohnos. Pedig nincs arra utaló tünetem, pedig már 6 éve meg van ez nekem.


2016. márc. 26. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudok eligazodni a kérdéseden. A farpofák közötti tályogot szőrbenövés okozza, semmi köze az emésztőrendszerhez. Ha a végbeleden van a tályog akkor viszont az orvosnak tudnia kell hogy mit lehet vele kezdeni.

Egyébként meg, ha a szőrbenövést az első műtét alkalmával rendesen kivágták volna, akkor nem ismétlődne.

2016. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!