Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfázás miatt napok óta...

Megfázás miatt napok óta tartó hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Péntektől torokgyulladásom van, ma kezdett el picit felszakadozni, illetve mostanra már nátha is párosul mellé. Pénteken és szombaton 37.5 köröl volt végig a hőemelkedésem, vasárnap wellnessezni voltunk, nem mértem aznap, tegnap már nem volt semmi, és ma sem eddig, viszont most megint 37-et mértem. Influenza alatti láz után 2 nappal már semmi hőemelkedésem nem volt, most viszont még mindig tart a hőemelkedésem. Normális ez?
2016. márc. 29. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, 37 nem sok, a wellness pedig hülyeség betegen.
2016. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felment 37.6-ra..Valóban nem jó ötlet, de már 1 hónapja le volt foglalva minden.
2016. márc. 29. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szövődményt kaptál, menj vissza az orvoshoz.
2016. márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én szövődményt kaptam, több mint egy hónapig hőemelkedésem van/volt. most van lecsengőben...
2016. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem már nincs hőemelkedésem, a torkom sem fáj, viszont péntektől iszonyatosan köhögök, olyan fulladás közeli állapot. Az elején ez hurutos volt, viszont mostanra száraz. Elég nehezen viselem.
2016. ápr. 4. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj el a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet és felírjon megfelelő gyógyszert.
2016. ápr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!