Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki beszél magában, az skizofrén?

Aki beszél magában, az skizofrén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

A hètvègèn nàlunk volt anyukàm baràtja. Amikor fürdött, anya hallotta, hogy magàban beszèl. Olyanokat mondott, hogy "egyedül vagy" ès "nincs senkid". Ettől egy kicsit megijedtünk. Szerintetek ez mennyire normàlis? Szorul orvosi segítsègre?

Köszi

20 èves làny



#betegség #skizofrénia #elmebetegsèg
2016. ápr. 4. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem kizofrén, valószínüleg csak magányos és depressziós
2016. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindenki beszél magában, nincs abban semmi furcsa. Épp az imént dühöngtem fennhangon, mert elfelejtettem valamit megvenni és mehetek vissza a boltba, ami rohadt messze van. Egyedül vagyok itthon... a szomszéd ha nagyon hallgatózik, most írhatna ki kérdést rólam, hogy "a szomszéd nő magában beszél, káromkodik és olyanokat mond, hogy ó de hülye vagy bazki... vajon skizofrén lehet?" 😂
2016. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magányos emberek sokszor beszélnek magukban, de bárkivel megesik, néha még velem is. :-)) Nem vagyok skizo.
2016. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen. Bár talán meg kellett volna említenem, hogy agresszívan, zihàlva mondta...
2016. ápr. 4. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

azért ez elég félelmetesen hangzik..gondolom nem meritek (nem érdemes) felhozni a témát és rákérdezni, hogy megijedt-e valamitől, vagy mi volt..máskor, illetve a jelenlétetekben nem furcsa?

szóval figyeljétek, és ha agresszívnak tűnik, vagy elmereng, nem válaszol a kérdéseitekre, vagy magában beszél, hívjatok mentőt.

2016. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen elèg ilysztö volt. Köszi :)
2016. ápr. 4. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!