Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » BIOPAROX 125g valaki használta...

BIOPAROX 125g valaki használta már? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóóval, nemrég voltam orvosnál.. az orvos kiírta nekem ezt a BIOPAROX dolgot.. a kis lapra amit kaptam tőle az van írva,hogy 4x4.. de nem tudom,ezt,hogy kell használni.. 4x fújjak a számba? leírásba ez van: Naponta 4 alkalommal kell alkalmazni, minden alkalommal 4 befúvás szájon át és 2-2 befúvás mindkét orrnyílásba.. lehet én vagyok az analfabéta, de így se értem.. Valaki segítene?
2016. ápr. 4. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Negyet fujj a szadon, aztan az egyik orrlyukadba kettot, aztan a masikba is kettot.

Es ezt naponta negyszer ismeteld meg.

2016. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez már nem túladagolás? o.o
2016. ápr. 4. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
egyszer nekem is felírtak ilyet, de erősebben köhögtem tőle, mint előtte, szóval 1 nap után abbahagytam.
2016. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és amúgy tényleg, én is köhögök tőle, de valamit használ is.. mondjuk én az orromba biztos,hogy nem fújok..
2016. ápr. 5. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj privátban légyszi, ha van neked még Bioparoxod, megvásárolnám. Nem baj, ha bontott.
2017. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!