Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Daganat, vagy csak porckinövés?

Daganat, vagy csak porckinövés?

Figyelt kérdés
Tudom, orvoshoz kellene menni... El is fogok, de azért a Ti tapasztalataitokra, vagy véleményetekre is kíváncsi vagyok. Szóval van az orrom hegyében belülről egy borsószem nagyságú dudor, ami elég kemény. Mintha egy porckinövés lenne mondjuk. Mi lehet ez? Elég ré ott van, már tini koromban is éreztem, most pedig 30 éves leszek, szóval jó 15 éve ott van. Most kezdtem el filózni azon, hogy mi lehet. Nem fáj, nem zavar, semmi, csak úgy ott van.

#daganat #porckinövés #dudor az orrban
2016. ápr. 8. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy orrsövényferdülés, de mutasd meg fülészeten. Ha daganat lenne, akkor 15 éve alatt már lenne más tüneted is.
2016. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztosan nem az, mert nem az orrsövényből indul ki, hanem az orrom hegyéből és inkább a külső irányba, mint az orrsövény felé :/
2016. ápr. 11. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!