Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor lesz változás?

Mikor lesz változás?

Figyelt kérdés

2 éve izületi gyulladásom van.Diclaccal kezdtem ami hatástalan volt. Majd Medrollal folytattuk és trexant kb jó fél évig szedtem. Valamikor egyáltalán nem fájt,volt hogy behajlítani sem tudtam az ujjaim. Ja igen a fájdalmak mindkét kezemen középső és gyűrűsujjak, már egészen jól látható hattyúdeformitással. 17 éves lány vagyok.Eléggé fájnak és nehezen tudom végezni vele a teendőim. Most jelenleg trexant szedek emelve 4 tablettáról 6-ra és mellé salazopyrint 2x2. Ezt 5hónapja. Jó ideje érzem hogy valami nem jó. Elmentem háziorvoshoz azzal a panasszal hogy reggelente lever a víz, mintha lázas lennék de lázam egyáltalán nincs és bal oldalon a mellkasomnál szívtájon nyugodt állapotban jelentkezik szúró nyomó érzés. Pár percig tart aztán elmúlik majd később visszatér. Mértünk vérnyomást a pulzusom alacsony volt 55.Elküldött kórházba kardiológiára de csak szeptemberre van időpont. Ami brutál messze van még. Nem tudom mi okozza ezt a mellkas fájdalmat,valószínűleg a gyógyszerek? Mit kéne csináljak?Menjek el laborba egy vérvételre?Lassan elkéne hagynom a gyógyszereket mert itt a kontroll nemsokára, még abba segítsetek hogy a trexant hogy kell fokozatosan elhagyni?! úgy szedem hogy péntek este 2,szombat reggel 2 és este 2.

Ha valaki tudna segíteni ezzel az izületi gyulladással kapcsolatban és tudna tanácsokat adni azt nagyon megköszönném.



2016. ápr. 8. 14:57
 1/4 dika5 válasza:
100%
Keresd meg a neten a kecskeméti kórház honlapját és ott a reumatológiai osztályon de. Gál Jánost, ő foglalkozik egy új kezelési módszerrel az izületi gyulladásokkal.
2016. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia nekem is ez a betegsegem 17 evesen kezdodott most vagyok 21 :) mond hogy korhazba jarsz rendszeresen!! Nekem ugyan ez volt szedtem salazopirynt medrolt trexant humafolacidot apranaxot humirat es meg nem emlekszem mit.. napi 20 tabletta..nem hasznalt viszont rament a majamra.. abba hagytunk mindent es ahogy a majam rendbejott kiserleteztunk a kovetkezo biologiai terapiaval.. most cimziat kapnek (1 eve szurjuk) ha nem varnek babat.. :)

Az orszagban 7 korhaz van ahol van biologiai terapia. (Ingyen) Ha meg nem hallottal rola keress ra, blokkolja az immunrendszert megallitja ezt a folyamatot, ami azt jelenti hogy nem lesz deformitas.. tunet mentesit!!!! ( bar nekem mindig faj mindenem :D , de eltudom magam latni sot dolgozok is!! Regen csak fekudni tudtam es masok hordtak ki mosdoba is ...)A terapia mellekhatasaitol sirni tudnek ha ujra elolvasnam viszont nagyon fiatalok vagyunk... ha nem kezelik rendesen akkor 40 evesen csucsulhetunk tolokocsiban.. Figyelj lelkileg minel jobban tulteszed magad rajta annal jobban leszel!! En mar nem is beszelek a betegsegemrol masoknak .. regen? Mindenkinek csak errol beszeltem.. unalmas lehetett :D a gyogyszereidet csak orvosi utasitasra hagyd abba!! Bar en azonnal hivnam az orvosomat ezzel a szuros panassza! Jegeld az izuleteid es mozogj!! Irj nyugodtan ha barmi kerdesed lenne :)

Es jobbulast!!!

2016. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, meg annyi hogy nem ertem miert kell gyorsan elhagyni a gyogyszereket ha mesz kontrollra?! A gyogyszerek sajnos eletunk vegeig maradni fognak csak nem mindegy hogy az a gyogyszer hasznal vagy nem !!! Amikor a majam erteke magas volt a nagy gyogyszer elhagyas annyi volt hogy nem szedtem semmit tobbet.. de vissza is ragadtam az agyhoz..
2016. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%

Friss klubbtag vagyok.

Tenyleg ilyen komoly ez?

1 honapja vannak a panaszaim, azota volt hogy legszivesebben levagtam volna a labam mert fekve is fajt es nemvoltjo sehogyse

Engem vénásan nyomtak tele szteroiddal es akkoris egyszer fajt egyszer mem

Jelenlegis normalisan nem tudok menni de azert fajdalom nelkul santikalok de van hogy tenyleg ugy kelek hogy nem tudok felallni meg semmi. Nekem csak a jobb terdembe, bokamba valamint konyokombe jelentkezett.

Ma 2 het utan hazaengednek a korhazbol

4 napja tablettàn elek es igyis egyszer jobb egyszer nem.. ugye nem marad igy orokke?

2016. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!