Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekő mennyi idő mire távozik?

Vesekő mennyi idő mire távozik?

Figyelt kérdés

20/L vagyok tegnap hajnalban hirtelen begörcsölt a vesém,jobb oldalon a derekamnál elviselhetetlen fájdalmat éreztem. Miután az SZTK-ban azt mondták felfázás hazajöttem egy antibiotikummal.. Kesőbb nem javult így bementem a sűrgősségire ahol megállapították,hogy "uréter" kövem van. Kaptam infuziot nospa algopyrin amitől enyhült majd elmúlt.. De iszonyatosan félek,hogy ma este begörcsölök megint.. Ma már megittam kb. 7 liter vizet es pisilek is eleg sokat eleg sűrűn.. Akinek volt mar tud mondani valami biztatot? Szamitsak meg eros gorcsokre? :( mennyi ido mire ez tavozik?

Koszonom a valaszokat



#görcs #vesekő #ureter kő
2016. ápr. 12. 18:43
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos ezt nem lehet tudni, ami a konkrét problémát okozta az valószínűleg már nincs a vesevezetékben hiszen elmúlt a fájdalom, azt viszont, hogy vannak e további veszélyes nagyságú kövek a vesédben csak veseröntgennel, CT vizsgálattal lehetne kimutatni. Ha nem csináltak röntgent nálad érdemes lenne rákérdezni hiszen fennáll a léehetősége, hogy maradt még kő a vesédben amit érdemes lenne szétzúzni, vagy kihajtatni mielőtt azok is problémát okoznak. Minden esetre azért mondhattak volna valamit neked az állapotodról.
2016. ápr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!