Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Puffasztott rizsszem nagyságú...

Puffasztott rizsszem nagyságú vesekő van az uréterben. Ez nagy vagy kicsi? Mit tegyek, Van esély, hogy "békésen" távozik?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már benne van az uréterben, akkor van rá esély, csak ivókúrát kell tartani (remélhetőleg az orvos is mondta) és esetleg fájdalmas lesz a megszabadulás.
2014. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2mm átmérőjű volt és 3 nap alatt jött ki, de én a falat kapartam annyira fájt
2014. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Sok folyadékot fogyassz.A mozgást, lépcsőzést, ugrálást, rázós úton közlekedést is szokták ajánlani.Célszerű lesz odafigyelned a táplálkozásodra, hogy esetleg megelőzd, vagy lassítsd a kőképződést.Érdemes lenne a tőzegáfonyával dúsított stabilizált aloe vera ivólét fogyasztanod, az is besegít a kő, a homok kiürülésben is.Jobbulást!
2014. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem valami biztató a helyzet, de köszönöm a válaszokat.

Úgy látszik nem a méret a lényeg.

2014. ápr. 21. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vegyél Rowatinex- et. Csodálnám, ha a doki nem említette volna...hidd el, segít
2014. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!