Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csontok hát derékfájás. Stb?

Keresek93 kérdése:

Csontok hát derékfájás. Stb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kèrdèsem a következö.èn egy 22 fiu vagyok nagyon kemèny fizikai munkát vègzek általába hètfötöl vasárnapig vasak emelek hajolok megyek fojamatosan ès egy èvel ezelöt mitt egy vilámcsapás el kezdet fájni a melkasom vagyis melkasi csontjaim voltam tüdü szüröbe Semmi csontokal van baj már a melkasomba csak bele bele szur de nagyon ropognak a csontjaim ès a nyakamban egy pont mintha beleni csipödve ojan èrzèsem van nèha mint pll: le fekszek a földre jobra forditom a fejem ès ki nyutom a karom. Vagy ha a fodrász szèkben ulök de csak ott nem tudom mi ez nèha meg is szèdulök e miat ès a közèrzetem is rossz mostanába már odáig fajult ez hogy minden porcikám karom mindenem ropog de nagyon fökènt a 2 válam mit szegyek mitt tegyek ez elen amitöl jobb lesz orvosnálvoltam semmit nem mondot nem is szetem semmit mitt tegyek?



2016. ápr. 12. 19:34
 1/7 szántóvető ***** válasza:
menj el egy maszek orvoshoz,asszem reumatológushoz.
2016. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salx Narval ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy ízületi gyulladásod van ez akár a fizikai megterheléstől is lehet de inkább megfázás állhat a háttérben. Okozhatja még baktérium, porckopás és immunrendszeri probléma is de azt, hogy konkrétan mi okozza nálad csak egy alapos kivizsgálás derítheti ki. Nekem sincs jobb ötletem, ki kell vizsgáltatni mielőbb.
2016. ápr. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne dolgozz, edzél

legfőképp hátra mert azt nem edzi a sok hajolás, cipelés

2016. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyogyszert tud valaki ajánlani rá ami vèny nèlkul kaphato?
2016. ápr. 14. 19:14
 5/7 szántóvető ***** válasza:
ez nem olyan semmiség ami elmúlik 4 szem algopyrintől.vegyél be cataflant,az fájdalomcsillapító.és menj el orvoshoz végre.
2016. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pár év múlva lebénulhatsz, a fájdalom jel.

keress rá itt a gerincferdülésre, sok hát edzést írtak hozzá

2016. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki irt!
2016. ápr. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!