Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A tüneteim a leirásban vannak,...

A tüneteim a leirásban vannak, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítsetek légyszíves! Már 4.napja nem tudok nyelni,fáj a fülem\ki van véve a mandulám így valszeg a fülemre ment rá\,lázas vagyok,taknyos és nem tudom elfordítani a fejem,fáj a nyakam és a vállam. Ez mitöl lehet?\nem vagyok semmire allergiás\ és mit ajánlotok ,hogy elmúljon?

2016. ápr. 13. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Komoly gyulladás vagy fertőzés.

Valószínűleg kell antibiotikum, pedig annak én nagyon ellene vagyok....


Orvos mit mondott?

2016. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szinte semmit, felirt orrspareyt meg aughmentint és ennyi
2016. ápr. 13. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű. A körzetis nem sok semmit ér. Menj hozzá,kérj beutalót fül -orr gégészetre. És ott fognak ebben segíteni.
2016. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Márpedig az orvoson kívül senki más nem ért annyira a gyógyításhoz, mint ő!

Ő ismeri a kórelőzményeid is.

Kókler tanácsokra pedig ne adj, mert merőben jóindulatúan adott tanács is sokat árthat. Ha megfogadod.

Ha balul üt ki a dolog, a Jó Istenen és az összes szentjein kívül senkihez nem mehetsz panaszra.

2016. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek időpontot kérni fül,orr,gégészetre. Remélem minden rendben lesz,köszönöm a segítségeket.
2016. ápr. 13. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
dubitus: Remélem, nem úgy érted, hogy az a kókler tanács, hogy menjen és kérjen beutalót fül -orr gégészetre. :D Megnyugtatlak, ez a dolog rendes menete, a körzetinek nem kell az orvostudomány minden ágához értenie, és különben sem tévedhetetlen mindentudó.
2016. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a 3-as vagyok,aki javasolta a körzetistől kérjen beutalót a fül-orr gégére. A háziorvos nem azt jelenti,hogy minden adott szakterülethez ért. Legtöbb csak belgyógy szakvizsgával rendelkezik,és van pénze venni egy körzetet,ahol praktizál. Ez nem egyenértékű azzal,hogy a beteg panaszához ami fül-orr gégére tartozik,hogy értene. A munkájuk a körzetiseknek ,hogy olyan gyógyításokat alkalmazzon amihez nem kell az adott szakorvosi beavatkozás. Megfázás,kissebb sérülések,stb. Receptirás,kötözés,injekciózás. Ami nem látható pl rtg, ultrahang,vagy épp olyan szakterület,mellyel a körzeti orvos nem rendelkezik,esetleg eszközhiány is lehet az mind a kórházakban,vagy magánrendelőkben lévő adott szakterületet végző szakvizsgával rendelkező doktor végezhet.
2016. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló orr-fül-gégészetre, legfeljebb időpontot kell kérni, de van ahol azonnal is fogadnak, csak kivárod a sorod.
2016. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!