Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le, mit ajánlot...

Hogyan fogyjak le, mit ajánlotok, mi a leghatékonyabb? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy 19 éves fiú vagyok. A testsúlyom 95 kilógramm, a magasságom 173 centiméter. Erdélyben élek, utolsó hetem következik a suliból majd érettségi.


Nem nagyon próbálkoztam fogyókúrákkal eddig, csak párszor, csak nem volt akaraterőm a folytatásra és egy-két hét után mindig föladtam a harcot a kilókkal. Többször próbáltam megbékélni az alakommal, de nem megy, mert látom, hogy mennyivel jobb lenne a felesleg nélkül és ezért sokszor utálom magam, ami kihat rám valamint a környezetemre.


Sportolok, minden héten egyszer focizom (szenvedélyem), sokat biciklizem, nem szeretek egy helyben ülni. A tornát nem szeretem, inkább futok vagy több kilómétert is biciglizem. Sok vékony barátommal szemben nagyobb az állóképességem, csak annyi a helyzet, hogy lehet hogy lassabb vagyok, de nem minden esetben. Nem szeretem a leveseket(van pár kivétel), sütiket, főzelékeket és a nagyon édes desszerteket. Viszont a pékáruk, kenyér és felvágottak azokat igen. Tisztában vagyok azzal, hogy egészségtelenül táplálkozom és ezen szeretnék változtatni és lefogyni.


A cél mínusz 10-15 kilógramm, de ettől a lehető leggyorsabban szabadulnék meg (tudom, hogy nem lehetséges és normális a gyorsfogyás).


Ezeket leszögezve szeretnék tanácsot kérni, mit csináljak ha már nincs motivációm, akaraterőm? Milyen fogyókúrát kezdjek el? (anyagilag ne legyen megterhelő)

Mit sportoljak, hogyan?

Mennyi idő alatt tudnám elérni a célom? (-15kg)



2014. máj. 25. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:

két lehetőség van.

1.elolvasod a sárga kapszula online könyvet kezdésnek és a szerint állítasz össze étrendet.

2.megveszed a paleolit táplálkozás című könyvet és azt alkalmazod.

mindkettő hatásos.

neked talán a paleo hozhatna gyorsabb változást,mert rögtön az elején ki kellene venni az étrendből az elhízást okozó gabonát,cukrot és kalóriát sem kell benne számolni.

2014. máj. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedjél szűztea kapszulát!Én 32 kg-t dobtam le vele.
2014. máj. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy elfelejtettem mondani, de nem szeretnék semmilyen féle kapszulát szedni, természetes és tartós fogyást szeretnék elérni!
2014. máj. 25. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a testépítést ajánlom neked, el is mondom miért. Mire sikerül leadni a kívánt felesleget az izomzatod egy részét is elveszíted, együtt megy le a zsírral, amit gondolom nem szeretnél.
2014. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!