Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez leukémia lehet?

Ez leukémia lehet?

Figyelt kérdés

Fájnak a végtagjaim, légszomjam van, és apró kis pontnyi bevérzéseim vannak, nagyon könnyen szerzek váraláfutásokat is. Kb egy hete van ez.

Holnap megyek dokihoz.

Ez leukémia lehet? 16/f



2016. ápr. 13. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell előre a rosszra gondolni. Kicsit hipohonder lehetsz. Csináltak mostanában vérképet. Milyen vizsgálatok voltak eddig?
2016. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hiánybetegség is lehet, vagy fertőzés, csináltass egy vérképet mindenképpen.
2016. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mióta kijöttek rajtam ezek a tünetek, semmilyen vizsgálat nem volt.

Előtte kb 1-2 héttel volt vérvétel és hasi UH. (vakbél gyanú), de semmi eltérést nem találtak még akkor.

Aztán megfájdult a lábam, derekam, nyakam és vállam, légszomjam lett, és most pár napja jelentkeztek ezek a bevérzések.

2016. ápr. 13. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha előtte 2 héttel néztek vérképet, nem valószínű még egy akut leukémia sem szerintem.
2016. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a papíron, 2016.03.02.-án volt, tehát több mint egy hónapja.
2016. ápr. 13. 13:16
 6/7 anonim válasza:

Szerintem csinálj még egy vérvételt a biztonság kedvéért. Nem akarlak megilyeszteni de hasonló tüneteim voltak csak bevérzés nem volt és all leukémiát diaknosztizáltak szerencsére már túl vagyok rajta. Bármi fejlemény van írj hogy mi történt végül. (2013-ban lettem beteg)

12/l

2016. ápr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csináltattam újat.

Kedden vették le, szerdára volt eredmény, de tökéletes a vérképem. Az orvos is csak tippelgetett, hogy mi lehet és majd 3 hónap múlva lesz még egy.

2016. ápr. 22. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!