Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 19 évesen rosszindulatú...

19 évesen rosszindulatú daganat, még fogok halni?

Figyelt kérdés

(A sajnálkozástól kíméljetek, mert nem segít)


2 hét múlva érettségiznék, tovább akartam tanulni. A héten kiderült, hogy egy 4 centis rákos csomó van a hátamban. Magyaráznak mindenfélét a kemóról, de még egy emberről sem hallottam, aki ezt túlélte volna. Mi a francot csináljak, én egyetemre akarok menni, nem egy koporsóban szétrohadni.


2016. ápr. 16. 09:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%

tanulj és kemozol.

legrosszabban esetben pár hónapod van.

jó esetben még sok éved, akár 20 is.

De mivel fiatal vagy és ügye az orvostudomány über hiperszuper hi-tech, akár meg is gyógyulhatsz és kész.

2016. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Érettségizz le, kövesd az orvos utasításait, és bízz a gyógyulásban. Mást nem tudsz tenni.
2016. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Azt kivágják (a csomót)
2016. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Sportolsz?

A lapockánál van a csomó?

2016. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

A gerincen mellet

Sportoltam, egy fél éve hagytam abba az úszást

2016. ápr. 16. 09:43
 6/27 anonim ***** válasza:
Lehet műteni? Van áttét?
2016. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp érettségizz le. Aztán szépen meggyógyulsz, és folytatod a tanulást. Az orvosoddal ezt beszéld meg. Kemo mellett nem lehet érettségizni, az sajnos rosszullétekkel jár. 22 éves ismerősöm a halál torkából, egy súlyos akut leukémiából jött vissza sikeresen, abba kellett hagynia az egyetemet, de egy év alatt meggyógyult, illetve tünetmentes, de teljesen jól van, folytatja az egyetemet, nagyon klassz lány, épp a napokban jutott túl egy nehéz szigorlaton ötössel.
2016. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Műteni lehet, de nem biztos, hogy egészen ki lehet venni, mert rossz helyen van.

Áttét nincs, de találtak egy másik csomót a térdemben, viszont az jóindulatú.

2016. ápr. 16. 10:20
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, ha sikerül a műtét + kemo, akkor jók az esélyeid a gyógyulásra. Szurkolok Neked!
2016. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Tejfalussy Andrásnak van egy hatékony rákgyógymódja, az a lényeg, hogy desztilláltvizet kell inni, és napi minimum 20-25g káliumtól mentes tiszta sót kell enni.


A kemó meg szerintem veszélyes(én az ellenségemnek se ajánlanám a hagyományos rákgyógymódokat), én amióta tiszta sót fogyasztok azóta nem lepedékes a nyelvem.

Mert ugye egyes feltételezések szerint a rák valójában candida, ami a fehér lepedéket létrehozza a nyelven.

2016. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!