Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől viszket a végbélnyílásom?

Mitől viszket a végbélnyílásom?

Figyelt kérdés

Tegnap este viszketett, azt hittem éjszaka elmúlik de nem változott.

Hasmenéses bajon volt a héten, azóta normális a székletem.

Arra is gondoltam hogy kidörzsölte a wc papír azért viszket, de az nem jelentkezett volna hamarabb? Hiszen már szerda óta nem megy a hasam.

Aranyerem is van, arra is gondoltam hogy esetleg amiatt lehet.



2016. ápr. 16. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a hasmenéstől az aranyered kicsit begyulladt, vagy kijött, kenegesd aranyér kenőccsel és elmúlik a vizsketés.
2016. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha aranyered van, akkor attól. Sajnos nekem is a fene egye meg. Reparon. Proktis . Használnak ha bekened. Nekem a langyosvizes zuhany használ a legtöbbet, de ugye ez napközben nem valósitható meg. Ja és odafigyelve kell enni, hogy puha de szilárd állagú, könnyen kijövő képződjön. Aztán elmúlik a viszketés.
2016. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2016. ápr. 16. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad vakargatni, mert attól hámsérülés lehet, akár vérzéssel is, fertőződhet. Langyos vízzel megmosni kell, krémezni kell és egy idő után elmúlik a viszketés.
2016. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!